بازار گوهرشاد مشهد

به گزارش پرشین هتل بازار گوهرشاد از لوکس ترین بازار های چینی در مشهد است. برای دسترسی راحت به این مکان می توانید از طریق سایت فوق هتل مشهد را رزرو کنید.ث

بازار گوهرشادبازار گوهرشاد

این بازار در حاشیه بلوار شهید صادقی، بین میدان راهنمایی و چهارراه ششصد دستگاه شهر مشهد واقع شده است. مساحت این مکان حدود 2100 مترمربع می باشد.

زیربنای بازار گوهرشاد در طبقه هم کف 1445 مترمربع بوده و در طبقه پایین 720 مترمربع می باشد. زمین این بازار جزء موقوفات گوهرشاد خاتون بوده است.

گوهرشاد بانویی مهربان، دست و دلباز و همسر شاهرخ تیموری بوده است. بازار گوهرشاد با وجود سالن‌های عریض دارای 84 مغازه در طبقات می باشد.

در آن‌ غرفه ها لوازم برقی و خانگی، بلور و کریستال، پارچه، عطر و ادکلن، کفش، سیسمونی نوزاد و … عرضه می شود. لوازم‌ التحریر و گرافیک، اسباب بازی، سوغات و بدلیجات هم در این بازار یافت می شود.

خدمات بازار گوهرشاد مشهد

از جمله تسهیلات این مجتمع باید به نمازخانه‌، عابر بانک و سرویس بهداشتی اشاره نمود. به تازگی در کنار این بازار دو مغازه بزرگ به نام ویرا کیش و میراژ کیش احداث شده است.

شیک ترین نوع ظروف تزئینی و گلدان ها را می توان در این مغازه ها پیدا کرد. تمامی اجناس این دو مغازه به صورت مستقیم از کیش و کشور های خارجی وارد می شود.

این دو مغازه توانسته اند رقیب های سرسختی برای بازار گوهرشاد در این منطقه محسوب شوند. بلوار شهید صادقی معروف به بلوار سازمان آب هم هست.

گردشگران عزیزی که در حین آدرس پرسیدن با کلمه بلوار سازمان آب مواجه شدند شوکه نشوند. زیرا نام ذکر شده همان بلوار شهید صادقی می باشد.

در ادامه این مطلب می خواهیم یک هتل مشهد را به شما معرفی کنیم که بسیار به بازار گوهرشاد نزدیک است. هتل هما 2 مشهد از زیر مجوعه هتل هما در ایران می باشد.

هتل هما 2 نزدیک بازار گوهرشاد مشهدهتل هما 2 نزدیک بازار گوهرشاد مشهد

این هتل مشهد در خیابان خیام جنوبی 18 واقع شده است. هتل هما مشهد یکی از بهترین هتل های پنج ستاره در مشهد می باشد. آدرس بازار گوهرشاد مشهد: مشهد، میدان راهنمایی، خیابان شهید صادقی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *