خیابان احمد آباد در مشهد

به گزارش پرشین هتل خیابان احمد آباد یکی از اصلی ترین و شلوغ ترین معابر مشهد است. برای رزرو هتل مشهد در این خیابان مشهد می توانید سایت فوق را بررسی کنید.

این خیابان از اول میدان شریعتی شروع شده و تا میدان فلسطین ادامه دارد. احمدآباد به سی متری اول(فسطین) و سی متری دوم (ابوذر غفاری، رضا، کلاهدوز و…)احمد آباد هم مشهور است.

خیابان احمدآباد منطقه 1 شهری مشهد محسوب می شود. البته وسعت این منطقه ۱۶۱۱ هکتار و جمعیت ساکن در آن بر طبق سرشماری سال ۸۰ شمسی ۱۸۰ هزار نفر بود.

خیابان احمد آباد مشهدخیابان احمد آباد مشهد

خیابان مذبور دارای ترافیک نسبتا سنگینی به دلیل وجود بازارهای متعدد می باشد. شرکتهای تجاری بسیاری در این خیابان قرار گرفته اند. بزرگترین بازارهای موبایل مشهد در این منطقه قرار گرفته است. حتی برخی این خیابان را به نام راسته موبایل فروش ها می شناسند.

احمد آباد از خیابان های مرفه نشین و لوکس مشهد به شمار می رود. چندی از بزرگترین بیمارستان های شهر مشهد ( از قبیل: بیمارستان قائم و بیمارستان پاستور ) در این خیابان هستند.

 

خیابان احمد آباد در مشهدخیابان احمد آباد در مشهد

همچنین شرکتهای بزرگ هواپیمایی خارجی در این خیابان وجود دارد. از بازار های معروف در این خیابان می توان به بازار قسطنطنیه اشاره کرد. یکی دیگر از این بازار ها خورشید، ورسیچ و …. می باشند.

برترین برند های چرم در احمد آباد

برترین برند های لباس چرمی را می توان در این خیابان پیدا کرد. سیسمونی های شکیل و لوستر های مجلل را می توان در خیابان احمدآباد یافت.

در این خیابان، خیابان معروف دیگری هم وجود دارد. نام آن خیابان عارف می باشد. این خیابان و خیابان پرستار مملو از ساختمان پزشکان مختلف است.

در این خیابان انواع متخصص ها و فوق تخصص ها وجود دارند. دلیل شلوغی و تجمع این خیابان هم همین امر می باشد. خیابان راهنمایی از آن دسته خیابان های معروف در احمد آباد است.

عکس هتل هما یک احمدآباد مشهدعکس هتل هما یک احمدآباد مشهد

در خیابان یاد شده بورس مانتو ها و لباس های مجلسی مردانه و زنانه به وفور یافت می شود. از هتل های موجود در خیابان احمد آباد می توان به هتل هما مشهد اشاره کرد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *