خیابان خسروی نو مشهد

به گزارش پرشین هتل خیابان خسروی نو مشهد یکی از مهم ترین خیابان های مشهد برای زوجین است. برای دسترسی راحت به خیابان خسروی می توانید از طریق سایت فوق هتل مشهد نزدیک به این خیابان را مطابق با سلیقه رزرو کنید.

این خیابان از طلایی ترین خیابان های مشهد می باشد. زیرا  این خیابان بورس طلا وجواهر، نقره جات، پارچه و آینه شمعدان می باشد. خسروی نو یکی از 4 خیابان مهم شهر مشهد می باشد که به حرم مطهر منتهی می شود.

این خیابان به دو نوع خسروی نو و خسروی تقسیم بندی می شوند. در خیابان خسروی(خیابان اندرزگو) که قدیمی تر است انواع پارچه فروشی ها و فرش فروشی ها وجود دارد.

بازار فرش قدیم خیابان خسروی نوبازار فرش قدیم خیابان خسروی نو

خیابان خسروی نو مکانی برای تهیه ی جهیزیه

خیابان یاد شده از میدان بیت المقدس ( فلکه آب) شروع شده و تا چهارراه گنبد سبز خاتمه می یابد. اما خسروی نو، از تقاطع ذکر شده تا چهارراه مدرس ادامه دارد. یکی دیگر از حسن های این خیابان تعدد مغازه های طلا فروشی می باشد.

همین امر موجب می شود تا انتخاب جواهرات برای عروس خانم ها مشکل شود. در این مکان انواع آینه شمع دان های لوکس و مدرن به چشم می خورد. نا گفته نماند غیر از این همه لوازم آرایش و ملزومات عروسی، هتل هایی هم در این خیابان وجود دارد.

حمام مهدی قلی بیگ خیابان خسروی نوحمام مهدی قلی بیگ خیابان خسروی نو

خیابان خسروی و هتل های موجود در آن

از جمله هتل ها می توان به هتل آپادانا اشاره کرد. این هتل در اول تقاطع خسروی قرار گرفته است. هتل آپادانا هتلی سه ستاره با دسترسی آسان به مراکز خرید و حرم می باشد.

اگر به دنبال لباس های بچه گانه، زنانه، مردانه می گردید، این خیابان فروشگاه های قیمت مناسبی دارد. ممکن است بعضی گردشگران به دنبال فرش های نفیس و دستی باشند که بهترین گزینه همین مکان می باشد.

زیرا فرش فروشی های مختلفی از جمله نمایشگاه فرش آستان قدس در این خیابان وجود دارد. خیابان خسروی نو دارای طرح ترافیک می باشد.

مسجد تاریخی ملک شاه خیابان خسروی نومسجد تاریخی ملک شاه خیابان خسروی نو

از این رو آن دسته از گردشگرانی که با ماشین شخصی سفر می کنندباید به این امر توجه داشته باشند. هتل ایران مشهد، هتل اطلس مشهد، هتل جنت مشهد  از دیگر هتل های موجود در این خیابان می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *