زنان صیغه مشهد

اگر در هنگام عده با کسی ازدواج موقت نمایید موجب حرمت ابدی ازدواج با آن شخص می شود. صیغه و ازدواج موقت سنت نبوی بوده است اما توسط خلیفه دوم ممنوع اعلام شد. بدین جهت در بین مسلمانان فقط شیعیان این نوع ازدواج را حلال و شرعی می دانند.

در فضیلت ازدواج موقت احادیث زیادی وارد شده است که یکی از معتبرترین آنان حدیثی است از پیامبر اعظم (ص) که فرمودند: “هر که یک بار متعه کند، ایمن شود از خشم خدای تعالی و هر که دو بار متعه کند ،با نیکوکاران محشور شود و هر که سه بار متعه کند، در درجه روضه جنان با من خواهد بود” این حدیث و احادیث مشابه همگی در راستای احیا و اهمیت این حکم الهی می باشد.

زنان صیغه مشهد اما امروزه تبدیل شده است به مستمسکی برای تخریب اماکن مهم تشیع، اختلاف بین شیعیان دو کشور ایران و عراق و یا اخاذی های مالی و فریب افراد از همه جا بی خبر!

شایعه زنان صیغه مشهد

زنان صیغه مشهداولین بار در سال 1385 توسط دولت سعودی در راستای تخریب اماکن فرهنگی و زیارتی شیعیان منتشر شد. دولت سعودی همزمان با مشهد به شهر های سامرا، نجف اشرف و قم نیز حملاتی فرهنگی صورت داد تا مهمترین پایگاه ها و شهرهای تشیع در جهان را منزوی، آلوده و بحرانی معرفی کند.

آل سعود جهت به ثمر رساندن این پروژه ضدفرهنگی بودجه ای معادل 40 میلیون دلار هزینه نموده است. حکومت خبیث سعودی شهر سامرا را شهری که اکثریت آن را تکدی گران تشکیل می دهند معرفی نموده و به زائران این شهر مقدس ترس از گدایان سامرا را القا نموده است.

سپس شهر مقدس نجف را شهر مملو از دزدان و جنایتکاران معرفی کرد و چنین القا نمود که هرکس به نجف سفر کند اموال شخص اش به یغما خواهد رفت! اما تخریب شهر های مقدس قم و مشهد به گونه ای دیگر رقم خورد تنش های سیاسی عربستان با ایران و قصد تخریب مذهب حقه تشیع باعث گردید.

که حکومت وهابی آل سعود در جهت تخریب چهره شیعیان و نمادهای این مذهب، در یک تبلیغات گسترده شهر قم را به عنوان بزرگترین مرکز ایدز و اعتیاد ایران و شهر مشهد را با حقه کثیفی به مرکز صیغه ایران مشهور نمود و هدف زائران را از سفر به شهر مشهد رفع نیازهای جنسی خود عنوان نمود.

زنان صیغه مشهد مفتی بن باز

زنان صیغه مشهد طرح مفتی بن باز مفتی مشهور عربستانی

موج بعدی طرح زنان صیغه ای در مشهددر ابتدای زمزمه های ورود ابراهیم رئیسی تولیت آستان مقدس امام رضا علیه السلام به دلیل برخی سیاسی کاری ها و بصورت کاملا غیر اخلاقی از سوی رقبای سیاسی وی بر سر زبان ها افتاد.

ابتدا خبرگزاری مجهول الهویتی از راه اندازی مرکزی تحت این عنوان (مرکز صیغه و ازدواج موقت) در حرم مطهر حضرت رضا علیه السلام گزارش داد! سپس فایل تصویری تقطیع شده ای از حجت الاسلام والمسلمین احمد علم الهدی منتشر شد که در آن شخص مذکور از فواید متعه برای عراقیان سخن می گفت.

اما حقیقت ماجرا از این قرار است که همه ی این موارد بازی های سیاسی بود که برای دور کردن ابراهیم رییسی از صحنه ریاست جمهوری صورت می گرفت و هیچکدام حقیقت نداشت.

موج اخیر زنان صیغه ای مشهد اما با هدف تخریب صنعت گردشگری و زیارتی شهر مشهد و نیز به منظور برهم زدن رابطه بین دو ملت شیعه و برادر ایران و عراق صورت پذیرفت! و نکته جالب همینجاست! تکیه بر عنوان “عراقی ها” !

خیلی جالب است که همین ادعا را حدود 2 سال قبل روزنامه الشرق الاوسط عربستان علیه مردان ایرانی مطرح نمود! این روزنامه در یادداشتی عنوان نمود: “مردان ایرانی که به نجف و کربلا سفر می کنند به زنان عراقی تجاوز می کنند” این خبر با واکنش تند مردم و مسئولین عراق مواجه شد تا جایی که این خبرگزاری سعودی مجبور به حذف این خبر از روی وب سایت خود شد!

حال همین ادعاها برای مردان زائر عراقی در ایران مطرح شده است! تخریب چهره عراقی ها در ایران تنها یک هدف را به دنبال دارد و آن کاهش چشمگیر حضور ایرانی ها در پیاده روی بزرگ اربعین و حضور عراقی ها در اماکن مذهبی ایران! و در یک کلام قطع ارتباط دو کشور شیعی بزرگ از یکدیگر.

وضعیت زنان صیغه ای در مشهد

اما بگذارید به دور از هرگونه سیاسی بازی، هوچی گری، دروغ افکنی و یا ساده انگاری وضعیت زنان صیغه ای در مشهدرا با هم از زبان یاسر عرب بررسی کنیم. یاسر عرب مستند ساز جوان کشورمان که سابقه ساخت چندین مستند درباره مسائل جنسی و آموزش‌های جنسی برای نوجوانان را دارد،

در یادداشت پیش رو به خبر ناگواری که این روزها در رسانه‌های مختلف منعکس‌شده است، واکنش نشان داده و نوشته: از عام مردم انتظار داریم به هم‌زمانی بسیار اتفاقیِ اخبار مواضع سیاسی حیدر العبادی در خصوص تحریم آمریکا و قصه‌ی دلار و موج عراقی ستیزی ناموس پرستانه‌ی ناگهانیِ دقت بفرمایند!

همین ابراهیم که عزیز است و در مجموعه‌ی تولیدی اخیر (خرد جنسی) تصویربرداری این تولید را بر عهده داشت و سرش را بزنی باز پایش از کربلا و بغداد و نجف کشیده نمی‌شود، برایم تعریف می‌کرد که چند بار توی نقاط مختلف عراق جروبحثی بین تیم تولید فیلمشان با مردان عراقی شکل‌گرفته!

بر سر چه؟ اینکه طرف عراقی با کنایه و کینه عنوان کرده: «کم نشنیده‌ایم که مردان ایرانی دنبال زنان عراقی هستند! خجالت هم خوب چیزی است. این بی‌ناموسی‌ها جایش توی عراق نیست!»

حکایتِ این‌طرف آبیِ همین شیطنت رسانه‌ای که این روزها فوران کرد. بنا بر خاطرات ابراهیم، انگار که همان فضا را مهندسی معکوس کرده باشی. یادت هست؟ در موج اول چند سال پیش ادعا شد که مردان عرب دارند در مشهد با زنان ایرانی رابطه جنسی برقرار می‌کنند! یک عکس پخش شد.

پشت کله‌ی تعدادی مرد که معلوم نبود کت کدامشان تن آن دیگری است؟ به‌صف ایستاده در یک آپارتمان، جلوی در یک اتاق! البته با کپشن: «خوشا به غیرتت ایرانی! صیغه زنان ایرانی توسط عرب‌ها!»

برای ملت جنجال پرور همین کافی بود تا نچ نچی سر بدهد و دست روی پا بکوبد و افسوس بخورد و به پدرجد هر چه عرب است دشنام بدهد. بعد حس ناموس‌پرستی و غیرتش گل کند و در پی فرصت انتقامی سخت برآید.

آمار جعلی صیغه زنان ایرانی

این روزها اعلام شد که شش هزار خانه در مشهد در حال ارائه سرویس‌های جنسی به مسافران عراقی هستند! دقت بفرمایید؛ شش هزار خانه! نه پنج هزار و نه‌صد و نودونه تا! و دوباره دقت بفرمایید؛ فقط عراقی! نه مثلاً توریست‌ها و نه حتی اعراب به‌طورکلی! بلکه فقط «عراقی» ها …

این آمار در شرایطی دست‌به‌دست می‌شود که در حوزه تن‌فروشی اساساً هیچ تحقیق رسمی و قابل اتکایی تاکنون در ایران انجام نگرفته است! و تا اوضاع‌واحوال بی متولی زیست جنسی در ایران همین باشد که هست، هیچ آمایش جدی و شوخی هم نخواهیم داشت.

اما باز اعتماد به سقف را ببین که ظرف دو روز از گذشت ارائه این آمار حضرات «تیتر» می‌زنند که «خبر ‏تأیید ادعای استفاده جنسی مردان عراقی از زنان ایران» بعد خبرگزاری و پایگاه‌های خبری یکی بعد دیگری گوی سبقت را در خبرپراکنی از هم می‌ربایند.

حالا به ادامه خبر توجه بفرمایید: [(ایسنا) به نقل از شهروند: در منطقه آزاد اروند می‌توان رد خانه‌هایی را گرفت که برای استفاده جنسی از زنان به راه می‌افتد!] جان؟ منطقه آزاد اروند؟ می‌توان رد گرفت؟

و باز در ادامه: [رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی: در مورد ازدواج موقت عراقی‌ها با زنان ایرانی باید بیشتر مراقب باشیم.] باید مراقب باشیم؟ شیب؟ بام؟ خوب این محتوا چه ربطی داشت به لید خبر؟ بی‌خیال … مهم همان چیزی است که ما دوست داریم باور کنیم!

نتایج شایعه زنان صیغه ای

حالا اینکه تمام هتل‌ های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد از پذیرش زن ایرانی با مرد غیر ایرانی منع شده‌اند که اساساً مسئله ما نیست! و اینکه کلاً روی‌هم‌رفته اماکن بی مجوز در مشهد حدود پنج‌تا شش هزار برآورد شده است که اهمیتی ندارد!

اینکه جمعیت مشهد شش میلیون و چهارصد هزار نفر است اما تعداد مسافران آن سالیانه حدود بیست‌وپنج میلیون نفر می‌رسد، نکته‌ای دارد؟ اینکه سهم گردشگران خارجی از این رقم (باوجود 400 میلیون شیعه در جهان) تنها دو میلیون نفر در سال است مهم است؟

اینکه هر شهری با چنین پتانسیل تاریخی، فرهنگی و مذهبی مقصد گردشگر (زیارتی، سیاحتی، سلامتی) شد، باورپذیر نیست که توسط افراد سودجو درصدی هم گردشگری سکس در کنارش وجود داشته باشد؟ آیا این غیرطبیعی است؟

حالا اگر تقاضا کنم تناسب بازار سکس ادعایی را با حجم گردشگر داخلی و خارجی قیاس بفرمایید خیلی درخواست زشتی است؟ حالا که سهم گردشگران خارجی کمتر از ده درصد شد گمان می‌کنید در این میان سهم گردشگر عراقی از آن دو میلیون چقدر باشد؟

و باز فکر می‌کنید تعداد مردان مجرد منهای مسافرانِ دختر و زن و پیرمرد و کودک چه میزان باشد؟ آیا به این فکر کرده‌ایم که با توجه به حجم گسترده‌ی شیعیان در عراق و تفاوت وضعیت ارزش پول ملی در تناسب با دلار، بسیار طبیعی است که شاهد استقبال مردم عراق از سفر به مشهد باشیم؟

یا به‌جای تأمل، آتش احساسات عراق ‌ستیزانه را تیز می‌کنیم و کلیشه‌های عوام‌پسند جنسی دربارۀ عرب و عجم را تکرار؟ هیچ‌کدام این‌ها مهم نیست! مهم تخریب همزیستی طبیعی بین مردم ایران و عراق است.

مهم این است که اگر حاکمان ما عرضه‌ی تشکیل زیست عرفی و هنجارمند و روامدارانه با اهل تسنن را نداشتند، ما محکومان هم به تأسی از ایشان با همین دست‌فرمان به جان برادران شیعه‌ی خودمان بیفتیم.

از خواص حریرباف که توقعی نیست! آن‌ها حواسشان به منافعشان است اما از عام مردم انتظار داریم به هم‌زمانی بسیار اتفاقیِ اخبار مواضع سیاسی حیدر العبادی در خصوص تحریم آمریکا و قصه‌ی دلار و موج عراقی ستیزی ناموس پرستانه‌ی ناگهانیِ دقت بفرمایند!

22 دیدگاه برای «زنان صیغه مشهد»

 • جولای 10, 2019 در t 13:59
  Permalink

  فقط میدونم جنگ ایران و عراق نتیجش این بود کلی شهید دادیم و الانم با عراق برادریم😊

  پاسخ دادن
  • جولای 30, 2019 در t 01:07
   Permalink

   تو چقدر احمقی به خدا
   اونی که ما باهاش جنگیدیم حزب بعث و سنی های عراق بودن نه شیعیانشون…. نه مردم عادیشون

   پاسخ دادن
   • آگوست 14, 2019 در t 01:44
    Permalink

    اون موقع جنگ تو نبودی ما هشت سال با عراقیا بخاطر ناموس جنگیدیم بعدش همه انسانا یکیا عراقی عراقیه چه سنی چه شیعه ما ایرانیا به خودمون رحم نمیکنیم اونا به ما رحم کنن الان همونا دارا…

    پاسخ دادن
   • آگوست 15, 2019 در t 11:52
    Permalink

    تا وقتی با چشمای خودتون ندیدین دروغ نکنین لطفا

    پاسخ دادن
   • آگوست 19, 2019 در t 18:21
    Permalink

    دروغ نگو بابا
    پاش برسه عراقی ها به ما رحم نمی کنند

    پاسخ دادن
   • آگوست 22, 2019 در t 17:36
    Permalink

    احمق تو هستی مردم عراق هنوز ایران رو دشمن می دونند بارها پرچم ایران رو آتش زدن دوما این ایرانه که بین مسلمانان دشمنی ایجاد میکنه زمان جنگ با عراق میخواستن عقاید تروریستی و نژادپرستانه خودش رو انتقال بدن عراق صدام هم برای جلوگیری حمله کرد به ایران

    پاسخ دادن
   • اکتبر 18, 2019 در t 17:56
    Permalink

    توچقدر نادانی که مگی سنی هاش بودن نکن اونایی که ماهم شهد سنی هامون پس حرف تحقیق کن اوناهم سربازاشون جنگیدن همون مردم عادیشون مثله ما پس قبلش برو تحقیق کن

    پاسخ دادن
   • اکتبر 29, 2019 در t 23:22
    Permalink

    انسان بی نهایت خواهه ما زنان عراقی یا هر کشور دیگری را دوست داریم اونا هم مال ما را من خودم دختران زیبای ایران را امسال مشهد دیدم که مجردی آمده بودن ما نباید خودمان را گول بزنیم ولی قبول کنیم زن موجودی نیازمند حمایت است مخصوصاً مالی حالا ایرانی و عراقی فرقی نمیکند امام علی گفته فقر کفر می آورد مقصر سعودی ها نیستند بی عدالتی در کشور خودمان است زیاده خواهی زنان ماست شکم گندگی زنان ماست راحت طلبی زنان ماست فراموشی خداست فراموشی مرگ است

    پاسخ دادن
  • آگوست 17, 2019 در t 22:43
   Permalink

   دوست عزیز.جنگ ما با حزب بعث عراق بود که فقط اسلام مسلمون رو یدک می کشیدند ولی از وهابی ها هم نجس تر بودن.تو همین جنگ یه سری از نیروهای عراقی علیه صدام می جنگیدند .حالا که باز 2 تا کشور با هم دیگه روابط شون خوب شده دارن تفرقه ایجاد می کنند.من خودم پارسال برای اولین بار توفیق شد که برای راهپیمایی اربعین برم و اتفاقا به خاطر همین مسائل به خانم های عراقی دقت می کردم و متوجه شدم که خانم های بسیار زیبا یی دارن و اتفاقا سیاه پوست هم نیستند.حالا اینکه باور کنیم عراقی ها میان کشور ما که صیغه کنن خیلی عجیبه.اونا اگه بخوان تو کشور خودشون که زنان بیوه و مطلقه بیشتره(بدلیل اینکه سالیان سال درگیر جنگ بودن).

   پاسخ دادن
  • آگوست 25, 2019 در t 16:37
   Permalink

   همین مردم عراق به زور ام که شده به ما تجاوز کردند و من از اونا متنرف تا موقعی که منقرض بشن،به حرمت خون و زجر مردم ایران و انسانیت ووطن
   تو ام یک انسان بی ادبی😢😢

   پاسخ دادن
 • آگوست 11, 2019 در t 01:41
  Permalink

  یکی از دوستان نزدیک من ساکن مشهد است.میگوید وضعیت فساد در مشهد اسفناک است.تقریبا توی همه ی محله ها خانه های فساد وجود دارد.بعضیعا صیغه و بعضی مستمع آزاد.حتی زنان شوهردار هم بخاطر دلار و درهم پایشان به این خانه ها باز شده…
  مگر ما اینهمه شهید برای دفاع از خاک و ناموس و میهن ندادیم؟ پس چطور و کی اینقدر بی ناموس شده ایم؟
  به نظر من مردم مشهد باید راسا اقدام کنند و این مراکز را شناسایی بکنند و واقعا برخورد قاطعانه داشته باشن…

  پاسخ دادن
 • آگوست 12, 2019 در t 13:34
  Permalink

  اها عزیز پس اونا مردم عادی وشیعیانشون بودن .ما حزب بعث جنگیدیم الانم همون شیعیاشون میان مشهد …..؟پس حالا که اینقدر دوستشون داری…. 🍆

  پاسخ دادن
  • اکتبر 3, 2019 در t 16:27
   Permalink

   خیلی ساده لو هستین بخدا.همونجور که مسجد توالت نیاز داره.مردهای مجرد که شرایط ازدواج ندارن هم باید فکری یه حالشون بکنیم.خودمون رو گول نزنیم.منطقی حرف بزنیم.ما حاضریم مساعل جنسی بصورت پنهانی و با هزاران آسیب اجتماعی و خانوادگی که داره و در کمین تمام دختران و زنان جامعه نشسته وجود داشته باشه اما مراکز ازدواج موقت که کنترل شده باشه و کارشناسی شده با تعصبهای الکی و بیجا نیاشه.اگه مسلمان هستیم و خداپرست.باید پایبند تمام اصول باشیم.وقتی پیامبر اسلام تاکید بر صیغه داشته.ما دیگه چی میگیم..بخدا قسم که فساد جنسی که توو جامعه زنان و دخارانمون رو تهدید میکنه اگه فکری به خالش نشه آسیبش از ۸سال جنگیدن و موشک خوردن و خمپاره خوردن هم بیشتره.همون اون خانوم که با پای خودش برای صیغه شدن میاد هم اون جوان که به هر دلیل نیاز داره باید فکری یه خالشون کرد.وگرنه این مساعل در خفا و در شکل آسیب رسان اجتماعی تری مسیر خودش رو میره

   پاسخ دادن
 • آگوست 16, 2019 در t 21:20
  Permalink

  آفرین این همه جونامون شهید شدن به خاطره ما بعد اینا عراقی میان توی مملکت ما می خورند می خوابند بعد زنه مشهدی صیغه میکنند

  پاسخ دادن
 • آگوست 25, 2019 در t 16:39
  Permalink

  بازی سیاسی رو کار ندارم ولی گفتن با عراقی ها صیغه بشن زنهای ایرانی و گفت اینا متبرکند
  از عراق و نسل عراقی حمله کننده به ایران متنفرم.چون غیرت دارم

  پاسخ دادن
 • سپتامبر 11, 2019 در t 12:20
  Permalink

  با سلام خدمت هردودوست بزرگوار نه نگین خدای نکرده کسی احمق نیست
  فقط زود قضاوت نکنیم
  از قدیم گفتن اختلاف بنداز حکومت کن
  سردمداران امریکایی کثیف صدام ابله رو تحریک کردن تا به ایران حمله کند
  در حال حاضر هم عربستان و سردمداران گاو شیرده اش را بازیچه قرار داده است و در اینده باز کشور مسلمان دیگری را بازی خواهد داد
  پس ما باید مراقب باشیم واینده نگر
  زنده باشید وپایدار

  پاسخ دادن
 • اکتبر 9, 2019 در t 16:12
  Permalink

  چقدر کودنی
  الان کسیکه میره صیغه میشه اگه عراقی‌ها نبودن میرفت کشاورزی و تولید
  نه دوست من مشکل ازکجا بفهمی شماهاس
  تو تهران و شیراز که گردشگران خارجی غیر شیعه میان هیچ صیغه ای وجودندارد
  یکم عاقل باشید
  از هرکسی بپرسی میگه شیراز از نظر صیغه (اگه صیغه بشن که خوبه) خیلی وضعش خرابتره
  چرا مشهد گیر میدید? چون شیعیان عراق میان مشهد و نباید بین این دو کشور دوستی برقرار بشه پس تبلیغات سو میکنن

  پاسخ دادن
 • اکتبر 11, 2019 در t 13:53
  Permalink

  بعد از این همه وقایع تاریخی اگه نتونیم ریشه یابی کنیم نفهمیم از کجا داریم میخوریم که جای بسی تاسف داره. آمریکا به هوای نفت عراق به عراق حمله کرد بعد از اینکه صدام سرنگون شد زمینه رفت و آمدهای دو کشور ایران و عراق شروع شد. حالا دارن تبلیغات میکنن بین دو کشور بهم بزنن. هم تو عراق افرادی هستن که خوش ندارن ایران و عراق یکی بشن هم تو ایران. بعدش همین افراد حرکاتی انجام میدن که رسانه ها بتونن ازش استفاده کنن. نه به نفع عراقی هاست و نه به نفع ایرانی ها. ببخشید یعنی تو ایران روسپی نیست. روسپی هم به فکر درآمدش هر کسی پول بیشتری داد. ب نظر من اگه مشهدی ها میخوان جلوی این کار بکنن باید تو مشهد یه کاری بکنن نه مانع ورود عراقی یا توریست بشن.

  پاسخ دادن
 • اکتبر 21, 2019 در t 11:54
  Permalink

  مردهای عراقی عاشق هم خوابی با زن های ایرانی هستن .هشت سال جنگ با عراق هم نتیجه ش … با زنهای ایرانی هست وضع اینه دیگ موفق باشید امیدوارم نیان سراغ مردهامونم

  پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *